10 Bře / 2020

Opatření Preventivní zdravotní komise obce Horoměřice ze dne 7. 3. 2020

Preventivní zdravotní komise v rámci předcházení šíření nákazy COVID-19 (koronavirus) přijímá tato opatření:

1.  ZŠ a MŠ Horoměřice vyzvou rodiče dětí, které v posledních dvou týdnech (tj. po 22. 2. 2020) navštívily Itálii, aby v týdnu od 9. 3. do 13. 3. 2020 nechali své děti doma a neposílali je do školských zařízení. Jedná se o důrazné doporučení preventivní zdravotní komise.
2.  ZŠ a MŠ Horoměřice zajistí zvýšenou dezinfekci svých prostor. Děti budou znovu instruovány o správné hygieně rukou, nutnosti kýchání a kašlání do kapesníku.
3.  V ZŠ a MŠ Horoměřice bude personál provádět kontrolu zdravotního stavu dětí. V případě podezření bude dětem měřena teplota bezkontaktním teploměrem.
4. V týdnu od 9. 3. do 13. 3. 2020 budou zrušeny všechny kroužky vedené externími lektory. Zrušena bude také výuka ZUŠ v prostorách ZŠ Horoměřice (netýká se budovy ZUŠ).
5.  V týdnu od 9. 3. do 13. 3. 2020 bude zrušena výuka plavání.
6.  Děti, které zůstanou doma, nemají nárok na oběd ze školní jídelny (obědy je nutné odhlásit, nelze je ani vyzvednout).

Přijatá opatření budou průběžně vyhodnocována a podle potřeby upravována. Opatření ve školských zařízeních zatím platí pro týden 9. – 13. 3. 2020.

from to
Nezařazené